ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

04.11.2020 / 14:20

«ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запрошує до співпраці споживачів, які з 1 січня втратять право на отримання універсальної послуги

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запрошує до співпраці бюджетні організації та непобутових споживачів з договірною потужністю від 50 до 150 кВт, які з початку наступного року втрачають право на отримання універсальної послуги.

«ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запрошує до співпраці споживачів, які з 1 січня втратять право на отримання універсальної послуги

«ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запрошує до співпраці споживачів, які з 1 січня втратять право на отримання універсальної послуги
ФОТО: "Харківгаз збут"

За словами директора «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Павла Тиндика, згідно Закону України «Про ринок електричної енергії», з нового року право на отримання універсальної послуги матимуть лише побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт. Ті ж організації, які споживають від 50 до 150 кВт та бюджетники повинні обрати електропостачальника за вільними цінами. Саме таким постачальником є «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», який в червні поточного року отримав ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії непобутовим споживачам. Керівник нагадав про переваги обслуговування в «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», зокрема, про індивідуальний підхід при розрахунках ціни та надання персонального менеджера тим клієнтам, які купуватимуть в компанії газ та електроенергію.

Нагадаємо, що згідно рекомендацій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постачальники універсальних послуг повинні проінформувати вказаних споживачів про припинення надання універсальної послуги з 1 січня 2021 року, а також про процедуру зміни електропостачальника у визначеному чинним законодавством порядку. У разі не обрання до вказаної дати споживачами постачальника за вільними цінами, постачання електричної енергії на їх об’єкти буде здійснюватися на підставі договірних відносин з постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів від дати припинення попереднього договору.

Докладніше з умовами постачання електроенергії від ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» можна ознайомитися на сайті компанії https://khgaszbut.104.ua/ua/electricity