ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

16.11.2020 / 16:26

Оновлено сайт 104.ua: відтепер він став ще зручніший для клієнтів

Сайт 104.ua, до якого вже так звикли всі клієнти ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», оновлено. Відтепер нова платформа 104.uа відкриває споживачам ще більший перелік онлайн сервісів та можливостей розрахунків за газ і його доставку. При цьому, як і раніше, користуватися платформою дуже просто з будь-яких мобільних чи комп’ютерних пристроїв.

Оновлено сайт 104.ua: відтепер він став ще зручніший для клієнтів

Оновлено сайт 104.ua: відтепер він став ще зручніший для клієнтів
ФОТО: "Харківгаз збут"

Для ще більшої зручності користувачів  розширено можливості Особистого кабінету на 104.ua. Зокрема,  з одного акаунта клієнти можуть управляти різними особовими рахунками,  будь то постачальник газу або оператор ГРМ. Наразі, до одного акаунту можна приєднати до 25 особових рахунків.

Також серед оновлень: інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua та функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку. При цьому розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії.

До того ж, відтепер споживачам немає необхідності щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію, адже це можливо автоматично робити  через платформу 104.ua! Для цього треба підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт.

Користувачі Особистих кабінетів 104.ua, які  були зареєстровані  на колишній платформі, автоматично зможуть користуватися перевагами оновленої платформи. Нові клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua - за номером телефону або е-mail.