ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

23.05.2019 / 09:21

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» відкрив для клієнтів два нових онлайн-сервіса

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» поповнив кількість онлайн-можливостей для клієнтів компанії двома новими сервісами. Відтак, існує вже 11 способів для безпечного здійснення онлайн-платежів за газ. За допомогою чат-боту у Viber 7104ua, мобільних додатків 104 Mobile, 104 Mobile Light для смартфонів і iPhone можна не лише здійснити платіж, але й проконтролювати його зарахування та поточний баланс на особовому рахунку.

104 Mobile Light

104 Mobile Light
ФОТО: 104.ua

Паблік - акаунт 7104ua у Viber, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile та мобільний додаток до iPhone 104 Mobile Light розроблені таким чином, аби споживач мав змогу користуватись одразу кількома особовими рахунками, без ускладнень з додатковими реєстраціями. Це зручно коли клієнт ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» має більше одного особового рахунку або допомагає в газових питанням своїм рідним. Через ці сервіси можливо оплатити за газ, проконтролювати надходження коштів на особовий рахунок та в зручний для себе час подивитись баланс на ньому. Отримати електронний рахунок за послуги газопостачання, необхідні консультації по особовому рахунку можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

«ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» системно розширює можливості та сервіси для своїх клієнтів, щоб люди не стояли в чергах та не витрачали вільний час на поїздки в газову компанію. Наразі, доволі активно почали використовувати сервіси компанії і люди похилого віку», - зазначила начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Вікторія Олійник.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» звертає увагу своїх клієнтів, що оплата за газ здійснюється на рахунки зі спеціальним режимом використання в державному Ощадбанку, відкриті для прийому платежів від мешканців м. Харків та Харківської області. Якщо будь-який сайт пропонує прийняти оплату за газ шляхом перерахування коштів з банківської картки споживача на невідому банківську картку, газова компанія просить ігнорувати шахраїв.

Наразі здійснити онлайн-платежі за газ можливо через особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber 7104ua, мобільні додатки 104 Mobile, 104 Mobile Light, інтернет-додаток «MEGABANK Online», платіжні системи iPay.ua, Portmone; Easy Pay, цифровий гаманець Masterpass, Приват24 та Ощад24.