ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

06.08.2020 / 08:50

В Україні з 1 серпня вступили в силу нові правила поставок природного газу для населення

1 серпня 2020 року, після завершення дії спеціальних зобов'язань (ПСО), в Україні вступили в силу нові правила поставок природного газу для населення, при яких держава перестала регулювати ціни і призначати постачальників зі спеціальними зобов'язаннями.

В Україні з 1 серпня вступили в силу нові правила поставок природного газу для населення

В Україні з 1 серпня вступили в силу нові правила поставок природного газу для населення
ФОТО: "Харківгаз збут"

До 1 серпня ціна газу визначалася за спеціальною формулою, закріпленою постановою Кабінету Міністрів, і розраховувалася НАК «Нафтогаз України». З 1 серпня держава зняла обмеження на ціну і скасувала ПСО - тепер кожен з більш ніж 700 ліцензіатів, які зареєстровані в ліцензійному реєстрі НКРЕКП, мають право стати постачальником газу населенню і самостійно формувати ціну на газ.

Як заявив директор ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Павло Тиндик, скасування ПСО ніяк не вплине на якість послуг, які надає компанія : «Ми вже протягом п'яти років поставляємо газ жителям Харкова і Харківської області, на сьогоднішній день у нас укладені контракти з близько мільйоном побутових споживачів. Свої зобов'язання за цими контрактами ми будемо сумлінно виконувати і надалі».

Він також повідомив, що на даний момент більшість компаній, які отримали ліцензії НКРЕКП, раніше не працювали з роздрібними клієнтами. Великий досвід діяльності в цій сфері, мають переважно регіональні компанії «Газ Збут».

Павло Тиндик підкреслив, що до зміни постачальника потрібно ставитися дуже виважено і обережно. Перед прийняттям такого серйозного рішення, в першу чергу, необхідно перевірити, чи має постачальник відповідну ліцензію. Також потрібно поцікавитися чи має компанія досвід обслуговування побутових споживачів, які у неї є сервіси та чи можна буде отримати кваліфіковану консультацію з питань, пов'язаних зі споживанням газу, чи є у компанії колл-центр і відділення в конкретному місті.

Він також нагадав, що зміна постачальника ніяк не вплине на якість газу, натомість відмінністю постачальників може бути ціна і сервіси для споживачів, які є у компанії.

«До скасування ПСО торгова надбавка «ХАРКІВГАЗ ЗБУТУ» в платіжці побутового споживача становила 2,5%, ці кошти використовувалися для підтримки наших онлайн-сервісів, друку і доставки квитанцій, оплати банківської комісії за прийом платежів і заробітної плати працівникам компанії», - зазначив директор ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Павло Тиндик.

Акція Твоя енергонезалежність